پیشنهادات و انتقادات،مرجوعی

در صورت وجود هرگونه پیشنهاو و یا انتقاد می توانید با دایرکت اینستاگرام ما در ارتباط باشید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۴۴۲۲۸۷۳۲ از ساعت ۱۰ تا ۲۰ تماس بگیرید.

در صورت وجود ایراد و یا مشکل در سفارش شما به نحوی که احساس کنید کالا مرجوعی می باشد، میتوانید با هماهنگی با پشتیبانی اینستاگرامی مختاپوس، کالا را به آدرس هماهنگ شده ارجاع داده و هزینه خود را به راحتی برگشت دهید.

حمل کالا

حمل کالا توسط شرکت پست خواهد بود،مدت زمان تحویل کالا از زمان خرید شما به پست حداکثر تا نزدیکترین دوشنبه ی پیش رو خواهد بود، مگر اینکه امکان ایجاد ظرفیت پیش فروش برای نزدیک ترین دوشنبه وجود نداشته باشد که در حین فروش توسط پشتیبانی به شما اعلام خواهد شد. برای کالاهایی که مستقیم از اینترنت به فروش می رسند نیز اطلاع رسانی از طریق ایمیل و سپس شماره همراه ثبتی خواهد بود.

خدمات پس از فروش

اگر مشکل و یا ایرادی در عروسک به وجود بیاید که آن ایراد از جانب ما باشد، تعمیرات و هزینه ارسال و برگشت آن بر عهده مختاپوس خواهد بود. در غیر این صورت سایر تعمیرات دارای هزینه تعمیر خواهند بود.

حریم شخصی و پرداخت از طریق سایت

کلیه پرداختی های آنلاین که از طریق وبسایت انجام میگیرند،کاملا امن بوده و توسط درگاه پرداخت امن زرین پال می باشند. عملکرد این وبسایت در سامانه اینماد قابل بررسی و پیگیری می باشد .در صورت وجود هر گونه شکایت که از طریق پشتیبانی فروشگاه قابل حل نباشد، می توانید با مراجعه به سامانه اینماد، شکایت خود را مطرح نمایید.

از اینکه مختاپوس رو انتخاب کردید، از شما ممنون هستیم:)